אבי שתווי

סמנכ"ל כספים בחברה

רקע אישי:

בן 46 נשוי + 4 ילדים, גר במושב עדנים.
הקמתי את חברתי בשנת 2005 ומאז אני מנהל אותה כאשר לצדי, צוות מקצועי המונה 3 כלכלניות. המשרד ממוקם, גם כן, במושב עדנים. 'חברת אבי שתווי בע"מ, מספקת שירותים פיננסיים ללקוחות עסקיים מתחומים שונים.

הסתכלות העיסקית המובילה אותי כבר למעלה מ- 15 שנה היא להיות חלק מהחברה של לקוחותיי, ברמת ניהול הכספים, התרבות האירגונית שקיימת בה, והחשוב ביותר מבחינתי, הקשר האישי שלי עם בעלי החברה, במטרה לנהל את הסיכונים וכמובן להתאים להם פתרונות עסקיים עכשוויים. בעבודתי מול לקוחותיי, חשוב לי להיות בשיתוף פעולה מלא ורצוף עם בעלי ומנהלי החברה.

אחד מהכלים החשובים ביותר בו אני משתמש, הינו, ניהול תזרים המוזמנים של החברה. בהליך זה, שמלווה בהתנהלות שוטפת מול המוסדות הפיננסיים, מתבצעת התאמת החלופות הבנקאיות המתאימות ביותר עבור צרכי החברה. במידת הצורך, זה כולל גם גיוס אשראי למטרות שונות, כגון: התרחבות החברה, רכישת נכנסים ועוד.
רוב החברות בהם אני לוקח חלק כסמנכ"ל הכספים מוגדרת כחברות middle market, נכון להיום אני מנהל חברות במחזור מצטבר של כ- 1 מילארד ₪ , וכ- 300 מיליון ₪ באשראי עסקי.

ניהול החברות מתקיים תוך הבנה בנקאית ופיננסית רחבה, בניית אסטרטגיות שונות המותאמות לצרכי החברה ולמערך הכספים שלה.
כשלב ראשון וכדי להגיע לתוצאות מקסימליות, נדרש שיתוף פעולה מלא ביני לבין מנכ"ל החברה,(בעלי החברה), והבנת החברה על כל רבדיה, שיווק, תפעול, ניהול פיננסי וניהול המערך הבנקאי/ מימוני היא הכרחית להמשך הדרך.
לצד עבודתי הצמודה והישירה מול המנהלים, בכדי למצות את ניהול כספי החברה בצורה הרווחית והמקסימלית, אני עובד באופן רציף עם מנהלי החשבונות ורואי החשבון של החברה.

בין לקוחותיי היום:

מדיה ופרסום
חקלאות ונדל"ן
קנאביס
תובלה
מיגון אש פסיבי
תעשיה
קאנטרי / חדרי כושר
סולארי