נעים להכיר,
שמי אבי שתווי ואני סמנכ"ל כספים של חברות הMIDDLE MARKET למעלה מ20 שנה. בנוסף במשך שמונה השנים האחרונות אני גם מעניק יעוץ בקבלת משכנתאות. רכישת נכס, היא החלטה מרגשת אך גם הוצאה/ השקעה משמעותית. אני מאמין שהחלטות כאלה צריכות להיעשות בחכמה, בצורה שקולה ובליווי מקצועי. קל וחומר כשמדובר בתהליך מורכב של לקיחת משכנתא, תהליך שמחייב הבנה מעמיקה וכרוך בהרבה בירוקרטיה וניירת.

תנו לי להקל עליכם.
הניסיון שצברתי עם השנים, מחוזק על ידי המלצות של לקוחות מרוצים שכבר עברו איתי את התהליך . באמצעות מעבר לשירות אישי וחם, ארכיב בעבורכם משכנתא שתתאים במדויק למידות ולצרכים שלכם. בזכות המשכנתא המתאימה לכם אישית, אחסוך לכם סכומי כסף גדולים, זמן, כאבי ראש, ניירת ובירוקרטיה.

על המשרד:
משרדינו הינו משרד בוטיק שמלווה עסקים בינונים החל משנת 2005 ופקוד על חברות שמחזור עסקיהם מגיע עד ל 250 מיליון ש"ח בשנה. המשרד, שבבעלותי, גייס ומנהל עד היום מאות מיליוני שקלים עבור לקוחותיו. לפני מספר שנים התרחבתי ונכנסתי גם לתחום המשכנתאות.

למה כדאי לכם לבחור בי?
כאשר תבחרו בי, תוכלו להיוודע להיכרות רבת שנים ומעמיקה עם שוק המימון בארץ, וכלקוחות פרטיים תיהנו מאותם קשרים והטבות של חברות גדולות. .

לתיאום שיחת ייעוץ
ללא עלות וללא התחייבות
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר

8

שאלות (ותשובות) שצריך לשאול
לפני שפונים ליועץ משכנתא

משכנתא – יכולה להיות מילה מפחידה, שלא בהכרח חייבת להיות כך.
אנחנו כאן עבורכם בשביל להסביר, להקל ולפשט את התהליך.
8 שאלות ותשובות שיעזרו לכם  להבין הכל בדרך אל בית החלומות שלכם.

יש לכם עוד שאלות? אני אשמח לעזור!

יועץ משכנתאות, מלווה את כל התהליך המימוני מול הבנקים, מסביר ללקוח על כל מסלול ומתאים לו את המסלול הנכון ביותר עבור התא המשפחתי שלו, הוא אחראי לקבלת התנאים הטובים ביותר עבור המסלול שנבחר. חוסך את כל תהליך הפגישות מול הבנקים וכמובן דואג לקבלת הרבית הכדאית ביותר.

ליועצי הבנק אין את הזמן ואת השקיפות המלאה לתת ללקוח את המסלול הטוב ביותר בתנאים הטובים ביותר – כאן נכנס תפקדו של יועץ המשכנתאות אשר מלווה את הלקוח לאורך כל הדרך, מתאים את המשכנתא הטובה ביותר בהתאם לנתונים אותם הלקוח מציג.

לוודא שאתם עובדים מול יועץ מקצועי , ושהיועץ קשוב אליכם ובאמת מבין מהם הצרכים שלכם.

היום כולנו מתמחים בכל נושא, הידע הרב שאנו צוברים דרך הרשתות החברתיות ודרך גוגל גורם לנו לחשוב כי אנו יכולים להסתדר לבד במגוון ההצעות שיש לשוק המשכנתאות, אך לצערי לא כך הדבר, בלקיחת משכנתא יש פרמטרים רבים שקובעים את התנאים שאותם תקבלו, לכל תא משפחתי יש העדפות שונות, רמת הכנסה שונה, צרכים אחרים, יועץ משכנתאות טוב וקשוב לוקח את כל הנתונים האלה עם הידע הרב שצבר מסוגל להעניק לך את ההצעה הטובה והמתאימה ביותר.

זה בערך ההבדל כמו להשתמש בשירותי עו"ד שהקבלן מציע ולא לקחת עו"ד ששומר על האינטרסים שלכם.

ניתוח הצרכים של הלקוח, הסבר על האפשרויות הקיימות התאמה הכי מדויקת שאפשר מבחינת המסלולים שמתאימה לתא המשפחתי, וקבלת העיסקה הכי טובה מהגוף הממן עבור הלקוח.

כל אחד שלוקח משכנתא מגובה של 500 אלף ש"ח ומעלה.

כשבוחרים יועץ משכנתא נכון ומקצועי, למעשה בוחרים באדם שיהיה אמון עליכם קרוב לוודאי בעסקה הגדולה ביותר שתא משפחתי מבצע (ברוב המקרים). עולם המימון, הנו מקצוע לכל דבר ועניין ויש לו שפה משלו, לעיתים זה נראה כתחביב שנקרא: "מה הבעיה לקחת משכנתא כמו שכל אחד חושב שאם הוא קנה דירה ועוד הרוויח אז הוא נדל"ניסט".
אנסה לתמצת במספר דוגמאות:
טרם לקיחת המשכנתא צריך להבין את מהות התא המשפחתי/זוג/יחיד/ה , מה היכולות הפיננסיות, מה ההעדפות כגון: אוהבי סיכון/ שונאי סיכון, וכו'.
מה ההתפתחות הכלכלית/אישית שהולכת להיות בחמשת השנים הקרובות, ועוד. אני לא רוצה להגזים ביותר פרטים, כי למעשה אף אחד לא באמת יודע מה יהיה בעתיד בו נלקחת התחייבות של בין 15-30 שנה. האם אנחנו באמת מבינים מה המשמעות של פער של 0.1% בחיי משכנתא על כל 1 מיליון ₪, והאם הפער במסלול של קרן שווה הוא אותו פער כשלוקחים במסלול שפיצר. האם אנחנו מעדיפים קרן שווה או לוח שפיצר – דבר שהגורמים הממנים כמעט לא מדברים עליו.
האם אתם באמת מבינים שלוח הסילוקין שקיבלת מהבנק (הסכום שמחזירים כל חודש לגוף הממן) ביום חתימת העסקה למשך 30 שנה יכול מאוד להיות לא רלוונטי לאחר חודש כי זה מאוד תלוי במסלול ובתמהיל שנבחר?

אתן מספר דוגמאות לפערים בכסף עבור שינויים קטנים במשכנתא:

לקיחת משכנתא בגובה של 1 מיליון ש״ח ל-30 שנה, בתמהיל של פריים, קבוע צמוד, וקבוע לא צמוד 

שינוי ב 1% בפריים ו 1% בקבוע צמוד  יביא להחזר נוסף של למעלה מ-200 אלף ש״ח בריביות והצמדות

דוגמא נוספת: לוקחים את אותה משכנתא (סכום ותמהיל זהה) רק עושים הבדל קטן ובמקום להחזיר את המשכנתא ע"פ לוח שפיצר נחזיר ע"פ קרן שווה יביא לקיטון של למעלה מ-100 אלף ש״ח בריביות והצמדות.  

לקוחות מרוצים מספרים